-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матриця ноутбука Asus 15.6 USD флешка 6гб, SSD накопичувач 120,Комплект Gembird клавіатура...×-
Матриця ноутбука Asus 15.6 USD флешка 6гб, SSD накопичувач 120,Комплект Gembird клавіатура /мишка.
- ID: UA-2026-09-02-002556-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261446
Захарівська селищна рада Роздільнянського района Одеської області ЄДРПОУ: 04378882ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44510000-8 Знаряддя (ножиці для труб)- ID: UA-2026-09-02-002564-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261445
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04055191ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-02-002555-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261444
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25948042ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-02-002563-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261442
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Рожищенський ліцей №4" Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області ЄДРПОУ: 20140766ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по поточному ремонту і технічному обслуговуванню автомобілів- ID: UA-2026-09-02-002558-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261441
КУРИЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ КУП'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45037533ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник газу Метрікс G4- ID: UA-2026-09-02-002567-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261439
Відділ освіти Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 02144714ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-02-002557-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261438
Димерський ліцей №1 Димерської селищної ради ЄДРПОУ: 25567699ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-39710000-2 Електричні побутові прилади, Конвектор електричний UP! СН-20MС/IPX- ID: UA-2026-09-02-002561-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261437
Військова частина 1467 ЄДРПОУ: 14321794ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері юстиції- ID: UA-2026-09-02-002562-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261436
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 75230000-7 Послуги у сфері юстиціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель-канал 25*16; Коробка монтажна ОВО Т; Кабель-канал 40х40- ID: UA-2026-09-02-002548-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261434
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26239738ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кам’яна сіль- ID: UA-2026-09-02-002551-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261433
ЖОВТНЕВИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189854ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Тру...×-
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труба 2,5 мм Труба 2,8мм
- ID: UA-2026-09-02-002553-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261431
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний середній ремонт дороги щебенем по вулиці Козацька в селищі Нова Водолага Харківсь...×-
Поточний середній ремонт дороги щебенем по вулиці Козацька в селищі Нова Водолага Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-09-02-002554-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261430
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради ЄДРПОУ: 41826564ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд та контроль за наданням послуг на об’єкті: «Послуги з благоустрою населен...×-
Технічний нагляд та контроль за наданням послуг на об’єкті: «Послуги з благоустрою населених пунктів – поточний ремонт асфальтобетонного покриття проїзду від вул. Профспілкової до вул. Гуменюка у м. Хмельницькому»
- ID: UA-2026-09-02-002550-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261428
КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03335445ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі (огірки, помідори, морква, буряк, цибуля, капуста) (ДК 021:2015 - 03220000-9 — Овочі...×-
Овочі (огірки, помідори, морква, буряк, цибуля, капуста) (ДК 021:2015 - 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи)
- ID: UA-2026-09-02-002511-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261427
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ КОЗІВСЬКОЇ CЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02000792ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 10:00)
-