-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення довідок на зареєстроване майно комунунальної власності- ID: UA-2026-09-04-012913-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301575
Управління економічного розвитку Роменської міської ради ЄДРПОУ: 33219326ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Траверса гідравлічна- ID: UA-2026-09-04-012906-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301574
Військова частина Т0430 ЄДРПОУ: 26641966ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 4-х частинах) (Частина 1, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-012911-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301573
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали- ID: UA-2026-09-04-012912-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301572
Золочівський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02545365ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита індукційна- ID: UA-2026-09-04-012915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301570
Середня загальноосвітня школа № 42 м. Львова ЄДРПОУ: 23887307ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-012910-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301569
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з встан...×-
ДК 021:2015: 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з встановлення та підключення до мережі резервного дизельного генератора Caterpillar P660-3, 528 кВт/(660 кВа), 230/400В) у ДНП «Національний інститут раку» на вул. Юлії Здановської, 33/43, м.Київ
- ID: UA-2026-09-04-012905-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301566
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку" ЄДРПОУ: 02011976ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шпагат джгутовий (бухта)- ID: UA-2026-09-04-012902-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301565
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44110000-4 конструкційні матеріали (будівельні матеріали)- ID: UA-2026-09-04-012904-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301564
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір крейдовий 64*90- ID: UA-2026-09-04-012843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301562
Військова частина А0602 ЄДРПОУ: 09704211ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 17:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Портландцемент CEM II/A-LL 42,5 R, паперовий мішок 25 кг- ID: UA-2026-09-04-012901-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301561
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для ремонту електромереж- ID: UA-2026-09-04-012900-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301560
ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ЧОРНОМОРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31790926ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Системи скиду Кажан- ID: UA-2026-09-04-012898-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301559
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3041 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803678ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-09-04-012899-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301558
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СВІТОЧ" М.КИЄВА ЄДРПОУ: 21586843ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів гром...×-
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( Масло 2Т для двотактних двигунів 1 л СОММА TWO Stoke oil, Поліроль Plack аерозоль АТАS 400 мл, Жилка для мотокоси кругла, 2,7 мм., 15м., Одноразовий посуд стакан 175 мл, Засіб для унітазу Sarmix 750 мл, Пакет для сміття 60 л, 30 шт Чисто, Пакет для сміття 35 л, 30 шт Чисто, Сидіння для унітазу С-10 УНВ/біле, Рушники паперові типу V-V Z сірі 23*25 Кохавинка, Рушники паперові типу V-V Z білі 21*21 150 шт. 2-х шарові, Освіжувач повітря iFresh 250 мл. парфумований )
- ID: UA-2026-09-04-012895-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301557
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 41180990ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -