-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка/регенерація картриджів- ID: UA-2026-09-04-003517-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292270
Служба у справах дітей Хорошівської селищної ради ЄДРПОУ: 42922405ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системи зберігання відпрацьованого ядерного палива для сховища ВЯП АЕС України з реакторам...×-
Системи зберігання відпрацьованого ядерного палива для сховища ВЯП АЕС України з реакторами типу ВВЕР
- ID: UA-2026-09-04-003516-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292269
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-09-04-003511-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292265
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука" ЄДРПОУ: 03351958ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реактиви- ID: UA-2026-09-04-003502-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292264
Хорошівський ЦПМСД ЄДРПОУ: 38215258ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з регламентованого технічного обслуговування транспортних засобів легкових автомоб...×-
Послуги з регламентованого технічного обслуговування транспортних засобів легкових автомобілів типу пікап ЈАС, модель Т8
- ID: UA-2026-09-04-003243-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292263
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5001 ЄДРПОУ: 26639892ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодний асфальт- ID: UA-2026-09-04-003504-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292262
Заклад дошкільної освіти № 53 міста Житомира ЄДРПОУ: 25304348ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з великогабаритними та ремонтними відходами- ID: UA-2026-09-04-003501-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292261
Початкова школа №322 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22874171ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини та приладдя до музичних інструментів- ID: UA-2026-09-04-003505-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292260
Управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради ЄДРПОУ: 23838289ДК 021:2015: 37320000-7 Частини та приладдя до музичних інструментівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари побутової хімії (миючі засоби)- ID: UA-2026-09-04-003499-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292259
Опорний заклад "Вишнівський ліцей" Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018304ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукава- ID: UA-2026-09-04-003500-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292258
КП Комунальник ЄДРПОУ: 40505475ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари (папір)- ID: UA-2026-09-04-003494-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292255
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради ЄДРПОУ: 42322619ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо в асортименті- ID: UA-2026-09-04-003497-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292254
Нападівська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243757ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування установок з доочистки води (фільтруючих систем)- ID: UA-2026-09-04-003479-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292251
КБП "Пулинський водоканал" Пулинської селищної ради ЄДРПОУ: 36083673ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з друку поліграфічної продукції- ID: UA-2026-09-04-003487-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292246
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2008VRA). код ДК 021:2015 30210000-4- ID: UA-2026-09-04-003496-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292242
Балаклеївська сільська рада ЄДРПОУ: 26489731ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -