-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зірочка б/п 3.8/7з,Шина 40 см 3.8 1.6,Ланцюг 60z 3.8 1.6,Напильник 5.2,Зірочка 3.8- ID: UA-2026-09-01-003300-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250160
Відділ освіти культури,молоді та спорту Холминської селещної ради ЄДРПОУ: 41832342ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульовий Valtec BASE (вода) ДУ-32 г/ш, код ДК 021:2015 (CPV) : 42130000-9 Арматура тр...×-
Кран кульовий Valtec BASE (вода) ДУ-32 г/ш, код ДК 021:2015 (CPV) : 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
- ID: UA-2026-09-01-003303-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250159
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Візок з інструментом (Pro-Plus) 8 секцій 448од. сірий GE-44803 TOPTUL- ID: UA-2026-09-01-003287-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250158
Військова частина А2730 ЄДРПОУ: 08379186ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне обладнання.- ID: UA-2026-09-01-003295-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250155
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги робітника з прибирання службових приміщень та прибудинкової території- ID: UA-2026-09-01-003292-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250154
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради ЄДРПОУ: 05410607ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ізолятори та ковпачки в асортименті- ID: UA-2026-09-01-003297-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250153
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-01-003282-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250151
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-01-003288-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250148
Відділ освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області ЄДРПОУ: 44060781ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-003283-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250144
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)- ID: UA-2026-09-01-003274-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250143
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремінь генератора Chevrolet Niva, Патрубки радіатора Chevrolet Niva- ID: UA-2026-09-01-003281-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250141
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743499ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів- ID: UA-2026-09-01-003277-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250139
Управління охорони здоров'я Луцької міської ради ЄДРПОУ: 05500670ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло селянське в тубах 73%, 2 кг; 15530000-2: Вершкове масло за ДК 021:2015- ID: UA-2026-09-01-003279-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250137
Опорний заклад освіти "Боярський академічний ліцей ім. Євгена Коновальця" Боярської міської ради ЄДРПОУ: 25667194ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тр...×-
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тротуарах уздовж проїжджої частини після усунення пошкоджень на теплових мережах СП "КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" у Печерському адміністративному районі м. Києва
- ID: UA-2026-09-01-003267-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250133
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво Марі...×-
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво Марія, печиво)
- ID: UA-2026-09-01-003262-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250132
ПЕЧЕНІЖИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20563403ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -