-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба хек с/м- ID: UA-2026-09-02-008367-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267164
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ДМИТРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23545535ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби, 15850000-1 Макаронні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словни...×-
Макаронні вироби, 15850000-1 Макаронні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-008366-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267158
Комунальне підприємство «Центральна міська лікарня м. Олександрії» Олександрійської міської ради ЄДРПОУ: 05493838ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-09-02-008350-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267157
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж до принтера (код 30120000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдин...×-
Картридж до принтера (код 30120000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-02-008372-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267153
УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 26252302ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Садова в...×-
Технічний нагляд по об'єкту "Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Садова в селищі Цебрикове Роздільнянського району Одеської області"
- ID: UA-2026-09-02-008363-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267152
Цебриківська селищна рада, Роздільнянського району, Одеської області ЄДРПОУ: 04378221ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з топографічної зйомки земельної ділянки, в масштабі 1:2000, за адресою : Харківськ...×-
Роботи з топографічної зйомки земельної ділянки, в масштабі 1:2000, за адресою : Харківська область ,Лозівський район, селище Близнюки , вул. Старостіна Юрка, 2
- ID: UA-2026-09-02-008369-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267151
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 71220000-6 Послуги з архітектурного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому...×-
Придбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому будинку в селищі Царичанка по вул.Травнева, буд.4 кв.2
- ID: UA-2026-09-02-008351-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267150
Виконавчий комітет Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41050131ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Держаки довгі до граблів- ID: UA-2026-09-02-008362-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267149
Підгороднянська сільська рада ЄДРПОУ: 14029197ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Подовжувачі електричні в асортименті- ID: UA-2026-09-02-008361-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267148
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення рубок догляду та формування лісів – рубки догляду в Чемеровецькому, К...×-
Послуги з проведення рубок догляду та формування лісів – рубки догляду в Чемеровецькому, Кам'янець-Подільському (майстерська дільниця №1,2), Наддністрянському (майстерська дільниця № 3), Старо-Ушицькому (майстерська дільниця №3) ПОНДВ НПП «Подільські Товтри», (ДК 021:2015 77210000-5 лісозаготівельні послуги).
- ID: UA-2026-09-02-008353-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267144
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея- ID: UA-2026-09-02-008355-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267141
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ІЗЮМА" ЄДРПОУ: 34978610ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки (картки первинного обліку)- ID: UA-2026-09-02-008379-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267138
Виконавчий комітет Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 22400792ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віник господарський- ID: UA-2026-09-02-008352-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267137
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 41005534ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штори для шкільного автобуса- ID: UA-2026-09-02-008354-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267136
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Точка доступу Ruijie Reyee RG-RAP2200(E)- ID: UA-2026-09-02-008349-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267135
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №2" ЄДРПОУ: 01994586ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -