-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)- ID: UA-2026-08-31-010261-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243553
Комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 01983163ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-08-31-010283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243550
Казанківський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546039ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Технічне обслуговування та ремонт дорожньо-будівельної техніки марки JCB)
- ID: UA-2026-08-31-010274-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243549
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39830000-9 - Продукція для чищення (Рукавички гумові)- ID: UA-2026-08-31-010271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243546
Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Коропської селищної ради ЄДРПОУ: 41414420ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-010280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243545
КП Тлумачкомунсервіс ЄДРПОУ: 43290562ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виробництва відеопродукції- ID: UA-2026-08-31-010281-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243544
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ПІДПРИЄМСТВО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14041652ДК 021:2015: 92111000-2 Послуги з виробництва кіно- та відеопродукціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект кріплення цинк/полімер RAL6005 (RJL NJDFHE GJ ERNPTL 7314); Хвіртка Н-права цинк/...×-
Комплект кріплення цинк/полімер RAL6005 (RJL NJDFHE GJ ERNPTL 7314); Хвіртка Н-права цинк/полімер 4мм/4мм 2080*1000мм RAL6005; Секція Стандарт цинк/полімер 4мм/4мм 2050*2500 мм RAL6005; Стовп цинк/полімер 60*40 2500мм RAL6005
- ID: UA-2026-08-31-010278-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243541
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012183ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи газопостачання в частині заміни вузла обліку газу на ГРУ в коте...×-
Капітальний ремонт системи газопостачання в частині заміни вузла обліку газу на ГРУ в котельні № 50 вул. Польова 3, с-ще Черкаське, Самарівський р-н, Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-08-31-010257-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243539
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45350000-5 Механо-монтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування систем вуличного освітлення в с. Залізнячка (аварійні роботи)- ID: UA-2026-08-31-010263-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243538
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЄРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409358ДК 021:2015: 50232100-1 Послуги з технічного обслуговування систем вуличного освітленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка ПКД- ID: UA-2026-08-31-010262-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243535
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 13 - Послуги з організації гарячого харчування учнів філії Пасічнянського ліцею «Пасічнянська початкова школа №3» Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-010266-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243534
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку,...×-
«Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку, а саме: заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування будинку за адресою: вул. Едуарда Фукса, буд. 55, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
- ID: UA-2026-08-31-010268-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243533
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пропелери для квадрокоптера DJI Mavic 3- ID: UA-2026-08-31-010276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243530
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 38127319ДК 021:2015: 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 55510000-8 (Послуги їдалень) (Послуги з організації гарячого харчування)- ID: UA-2026-08-31-010259-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243529
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по копанню ями для поховання- ID: UA-2026-08-31-010272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243527
Малолюбашанська сільська рада ЄДРПОУ: 04386226ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -