-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання процедури консервування повітряних суден AS350 B3e с/н 8788(63) та ВЗ...×-
Послуги з виконання процедури консервування повітряних суден AS350 B3e с/н 8788(63) та ВЗе с/н 8801(64)
- ID: UA-2026-09-04-013053-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301713
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 63700000-6 Послуги з обслуговування наземних, водних або повітряних видів транспортуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (соліст)
- ID: UA-2026-09-04-013059-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301712
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров'яна, неколоті, твердих порід.- ID: UA-2026-09-04-013058-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301711
БУЗЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЛИНОНЬКА" БУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26232920ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійні роботи на мості на автомобільній дорозі загального користування місцевого значенн...×-
Аварійні роботи на мості на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 070733 (Ділок – Станове - Яблунів) – Гендеровиця км 4+314
- ID: UA-2026-09-04-013052-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301710
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43427067ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-013044-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301704
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань- ID: UA-2026-09-04-013041-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301702
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД" ЄДРПОУ: 38759540ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щити, DIN-рейки, розетки, вилки, наконечники- ID: UA-2026-09-04-013040-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301701
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти- ID: UA-2026-09-04-013018-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301700
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41589220ДК 021:2015: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплектиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:08)
-
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Портландцемент CEM ІІ/А-S32.5R або еквівалент (насип)- ID: UA-2026-09-04-013038-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301699
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вода питна, артезіанська, негазована, бутель пластиковий 18,9 л- ID: UA-2026-09-04-013039-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301698
ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Наждачна бумага (код ДК 021:2015:14810000-2 Абразивні вироби)- ID: UA-2026-09-04-013037-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301697
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43440981ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба, затрвердник- ID: UA-2026-09-04-013036-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301696
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ведення спостереження за протипожежним станом об'єкту і обслуговування техн...×-
Послуги з ведення спостереження за протипожежним станом об'єкту і обслуговування технічних засобів в приміщеннях Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Чернівецькій області» за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 228, за допомогою системи централізованого пожежно - аварійного спостереження (СЦПАС) на пульт централізованого спостереження пожежної охорони (ПЦСПО)
- ID: UA-2026-09-04-013028-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301694
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Чернівецькій області" ЄДРПОУ: 08734606ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швабри для прибирання та ганчірки- ID: UA-2026-09-04-013031-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301693
КП Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Чебурашка" ЄДРПОУ: 23568602ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт і технічне обслуговування пожежних водоймищ, їх наповнення і викачування, очищення...×-
Ремонт і технічне обслуговування пожежних водоймищ, їх наповнення і викачування, очищення колодязів
- ID: UA-2026-09-04-013033-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301692
РОКИТНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №2 "СТРУМОЧОК" РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26405728ДК 021:2015: 75251000-0 Послуги пожежних службЗавершена -