-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічні умови на приєднання об'єкту "Реконструкція дитячого садка з будівництво...×-
Технічні умови на приєднання об'єкту "Реконструкція дитячого садка з будівництвом корпусу на 60 дітей за адресою Надвірнянський р-н, с. Пнів, вул. Січових Стрільців, 104 (2624085601:01:005:0229)"
- ID: UA-2026-09-02-011642-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270409
ПАСІЧНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354686ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків вул. *** (рез...×-
«Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків вул. *** (резервне живлення). Коригування. Протиуламкові загородження. (по ДК 021:2015- 45251000-1 – Будівництво електростанцій і теплових станцій)»
- ID: UA-2026-09-02-011617-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270403
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-02-011635-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270401
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні послуги- ID: UA-2026-09-02-011600-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270400
Відділ освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 41845587ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна 20х30х1,8мм, труба профільна 20х40, труба профільна 40х40х2, труба профіль...×-
Труба профільна 20х30х1,8мм, труба профільна 20х40, труба профільна 40х40х2, труба профільна 40х60 (44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- ID: UA-2026-09-02-011634-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270399
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-02-011622-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270393
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент ПЦ 500 (ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-09-02-011638-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270392
Комарівська сільська рада ЄДРПОУ: 04412225ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект меблів для службового кабінету- ID: UA-2026-09-02-011578-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270391
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(ПК-26П_0365_ВО) Послуги з ремонту обладнання для обслуговування (заправка та утилізації)...×-
(ПК-26П_0365_ВО) Послуги з ремонту обладнання для обслуговування (заправка та утилізації) туалетів електропотягів Roediger Vacuum
- ID: UA-2026-09-02-011613-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270386
ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Додатковий засіб пожежогасіння...×-
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 4 кг; Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 1,3 кг); Слінг рятувальний з викидним линем (рятувальний кінець Олександрова); Дихальний апарат ізолюючого типу 6л/300 бар)
- ID: UA-2026-09-02-011620-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270385
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
77220000-8 – Послуги з просочування деревини.- ID: UA-2026-09-02-011630-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270382
Івано-Франківський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188748ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ґрунтовка, мастика- ID: UA-2026-09-02-011588-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270380
Військова академія (м. Одеса) ЄДРПОУ: 24983020ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива HLP 46 205L- ID: UA-2026-09-02-011629-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270379
Сільське комунальне підприємство "Поляницякомунсервіс" ЄДРПОУ: 38074503ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
набори для творчості- ID: UA-2026-09-02-011628-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270378
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44332864ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видатки благоустрою населених пунктів: поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмо...×-
Видатки благоустрою населених пунктів: поточний ремонт доріг комунальної власності (пневмоструменевим методом), а саме вул.Південна в с.Оброшине Львівського району Львівської області.
- ID: UA-2026-09-02-011610-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270376
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -