-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп`ютерна програма "Облік бюджетної установи". Комплект на 2 користувача (апгр...- ID: UA-2026-08-31-006122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239421
Фізико-хімічний інститут ім. О. В. Богатського НАН України ЄДРПОУ: 03534535ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механічні запасні частини до транспортних засобів різні- ID: UA-2026-08-31-006123-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239420
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарш свинячий- ID: UA-2026-08-31-006121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239419
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити ЛДСП, плити ЛХДФ, крайка- ID: UA-2026-08-31-006127-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239415
Львівська національна академія мистецтв ЄДРПОУ: 02071027ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до дробарки КСД-1750- ID: UA-2026-08-31-006110-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239414
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081389ДК 021:2015: 43620000-5 Частини машин для обробки мінералівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 15110000-2 "М'ясо" Лопатка свинна без кістки, заморожена- ID: UA-2026-08-31-006106-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239413
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільний шпиталь ветеранів" Одеської обласної ради" ЄДРПОУ: 01998555ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фасонний елемент- ID: UA-2026-08-31-006118-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239411
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту медичного обладнання (Мідас 6/12)- ID: UA-2026-08-31-006117-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239409
КП "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40888750ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 44411000-4 Санітарна техніка- ID: UA-2026-08-31-006125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239407
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 44411000-4 Санітарна технікаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Миру в с.Михайлі...×-
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Миру в с.Михайлівка Рівненського району" Коригування
- ID: UA-2026-08-31-006114-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239404
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
зошити учнівські- ID: UA-2026-08-31-006116-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239403
Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37573872ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Урни для сміття- ID: UA-2026-08-31-006112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239402
Баштанська міська рада ЄДРПОУ: 04376469ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профіль 15х15- ID: UA-2026-08-31-006108-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239401
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 33140000-3 - Медичні матеріали- ID: UA-2026-08-31-006098-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239400
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок- ID: UA-2026-08-31-006100-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239398
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -