-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за об`єктом "Реконструкція електричних 0,4кВ мереж Шевченківської гі...×-
Технічний нагляд за об`єктом "Реконструкція електричних 0,4кВ мереж Шевченківської гімназії Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області за адресою: Київська обл., Броварський р-н, с. Шевченкове, вул. Шкільна, 23"
- ID: UA-2026-09-02-011673-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270445
ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41878172ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-02-011677-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270444
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ГАНДБОЛУ "КАРПАТИ" ЄДРПОУ: 22111026ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мобільний телефон Sigma X31- ID: UA-2026-09-02-011683-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270443
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01994126ДК 021:2015: 32250000-0 Мобільні телефониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щавель консервований 0,5 кг- ID: UA-2026-09-02-011676-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270442
Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 01998851ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
МРВ, американка- ID: UA-2026-09-02-011679-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270441
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( скоба, дюбель, саморізи)- ID: UA-2026-09-02-011671-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270439
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради ЄДРПОУ: 44045606ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
закупівля товару- ID: UA-2026-09-02-011672-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270438
КП Ямпільське ЄДРПОУ: 44476338ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту кабінету за адресою: м. Богодухів, вул. Чернієнка Дмитра, 13,...×-
Послуги з поточного ремонту кабінету за адресою: м. Богодухів, вул. Чернієнка Дмитра, 13, код ДК 021:2015 - 45430000-0 Покриття підлоги та стін.
- ID: UA-2026-09-02-011674-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270437
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської міської ради Харківської області" ЄДРПОУ: 38916537ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент ІФ СЕМ IVA-LL 42.5 R 25 кг (44110000-4 - Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-09-02-011670-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270436
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютер- ID: UA-2026-09-02-011647-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270429
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран шар.кут. 3/4, кран кул. 3/4 МГГ, кран маєвського 1/2, американка 3/4 ІТАЛ- ID: UA-2026-09-02-011668-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270427
Національний університет водного господарства та природокористування ЄДРПОУ: 02071116ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів...×-
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 5-11 класів (кейтеринг)
- ID: UA-2026-09-02-011658-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270426
Опорний заклад освіти "Щасливський академічний ліцей" Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 22203330ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи кошторисної частини проектної документації "Поточний ремонт час...×-
Проведення експертизи кошторисної частини проектної документації "Поточний ремонт частини приміщення в курсантській їдальні (холодний цех) в будівлі А2-3 Львівського державного університету внутрішніх справ, вул. Городоцька, 26 у м. Львові". Коригування.
- ID: UA-2026-09-02-011643-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270423
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повнокольорова цифрова система друку типу Konica Minolta AccurioPrint C5065 або еквівалент- ID: UA-2026-09-02-011645-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270422
Національна академія Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20001823ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 20.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичний ремонт однофазного електронного лічильника електроенергії- ID: UA-2026-09-02-011659-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270421
Відділ культури,молоді,спорту та туризму Дубовецької сільської ради ЄДРПОУ: 44073116ДК 021:2015: 50411300-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників електроенергіїАктивна -