-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скотч прозорий- ID: UA-2026-09-06-000789-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304463
Віднівський заклад дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 23953955ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
овочі,фрукти- ID: UA-2026-09-06-000787-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304462
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Каструля з нержавіючої сталі, для всіх видів плит, з кришкою, діаметр від 24 см, від 8 л,...×-
Каструля з нержавіючої сталі, для всіх видів плит, з кришкою, діаметр від 24 см, від 8 л, Кастрюля з нержавіючої сталі, для всіх видів плит, з кришкою, діаметр від 36 до 40 см, 30 - 40л, Кастрюля з нержавіючої сталі, для всіх видів плит, з кришкою, діаметр від 36 до 40 см, 40 л, Кастрюля з нержавіючої сталі, для всіх видів плит, з кришкою, діаметр від 40 до 60 см, 50 л
- ID: UA-2026-09-06-000788-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304461
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФУДСЕРВІС" ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35271754ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засоби для прання і миття- ID: UA-2026-09-06-000786-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304460
Ільницький заклад дошкільної освіти №1 ЄДРПОУ: 34783009ДК 021:2015: 39831000-6 Засоби для прання і миттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фасадна стрічка- ID: UA-2026-09-06-000785-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304459
Віднівський заклад дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 23953955ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-09-06-000784-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304458
Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім.Т.Г.Шевченка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 22208356ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кут перфорований- ID: UA-2026-09-06-000783-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304457
Віднівський заклад дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 23953955ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валик, мін валик, пензель- ID: UA-2026-09-06-000781-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304456
Віднівський заклад дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 23953955ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Фармацевтична продукці...×-
Фармацевтична продукція - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-09-06-000782-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304455
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРОСТЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01992050ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-06-000780-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304454
Комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) "Капітошка" Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 36418549ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крупи різні, мука- ID: UA-2026-09-06-000779-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304453
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скло сітка- ID: UA-2026-09-06-000778-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304451
Віднівський заклад дошкільної освіти Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 23953955ДК 021:2015: 14830000-8 СкловолокноЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Баклажани сортів подовженої фо...×-
Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Баклажани сортів подовженої форми, довжиною плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см; Гарбузи продовольчі свіжі, з плоскою, овальною та округлою формою, ДСТУ 3190; Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280; Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25 см), ДСТУ 3247; Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3см, ДСТУ 3246; Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, червоні види плодів, ДСТУ 8133
- ID: UA-2026-09-06-000777-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304449
ВОВЧИНЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "ЛАСТІВ'ЯТКО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41077436ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі: коридору, кухні, спортзалу, роздяга...×-
Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі: коридору, кухні, спортзалу, роздягальні, технічного поста, санвузла та душової кімнати 15 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, адреса: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Заставна, вулиця Бажанського, 111а
- ID: UA-2026-09-06-000775-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304448
ДП 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області ЄДРПОУ: 38289513ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Файли А4- ID: UA-2026-09-06-000773-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304447
Військова частина А4745 ЄДРПОУ: 26638289ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -