-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-02-004268-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263139
КП Бродиводоканал ЄДРПОУ: 20801937ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізострічка- ID: UA-2026-09-02-004353-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263138
Комунальне Некомерційне Підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області" ЄДРПОУ: 42750109ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44190000-8 - Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-02-004352-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263137
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-02-004142-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263136
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ЄДРПОУ: 22989323ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-004288-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263134
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-02-004299-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263132
ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежне обладнання- ID: UA-2026-09-02-004276-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263130
Гоголівський ліцей Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 25299425ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-02-004285-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263129
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Буджацької селищної ради ЄДРПОУ: 44121770ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max 2048Wh 2400W (DELTA2Max-EU)- ID: UA-2026-09-02-004344-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263128
Чернівецька селищна рада ЄДРПОУ: 04326856ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідкі цвяхи, клей для штучної трави 6 кг- ID: UA-2026-09-02-004282-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263127
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 7 (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "РОМАШКА" М. ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 26244900ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44420000-0 — Будівельні товари (піна монтажна, селікон момент)- ID: UA-2026-09-02-004274-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263124
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги електронного цифрового підпису- ID: UA-2026-09-02-004297-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263123
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-02-004292-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263122
Завадківська гімназія Верхнянської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20565081ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каністра 20л, Бак для сміття 120л, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 44610000-9 - Цистерн...×-
Каністра 20л, Бак для сміття 120л, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
- ID: UA-2026-09-02-004281-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263121
19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38181800ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання (дизель-генератора ЕnerSol SCPS-20DM)- ID: UA-2026-09-02-004278-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263120
Адміністрація Немишлянського району Харківської міської ради ЄДРПОУ: 37459240ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -