-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення щоденного передрейсового технічного огляду автомобільного транспортного засобу...×-
Проведення щоденного передрейсового технічного огляду автомобільного транспортного засобу (автобус) ЕТАЛОН АО8117Ш-0000033 реєстраційний номер АВ1679МЕ
- ID: UA-2026-09-02-012912-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271693
ЛІЦЕЙ № 2 ГНІВАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24903646ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з приймання та утилізації (захоронення) дорожнього змету- ID: UA-2026-09-02-012914-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271692
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03344119ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Перша (M)- ID: UA-2026-09-02-012907-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271691
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4114 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323385ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-09-02-012911-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271686
Світловодське управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області ЄДРПОУ: 37918126ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-02-012917-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271685
Дитячо-юнацька спортивна школа з академічного веслування "Славутич" ЄДРПОУ: 21561642ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло офісне Special4You Briz grey/black, Крісло Брюссон тканина чорне, Стілець на рамі V...×-
Крісло офісне Special4You Briz grey/black, Крісло Брюссон тканина чорне, Стілець на рамі VISITOR BLACK C-38, Диван Спейс 2,1 ніжки бук 2100*760*760 Олівер 02, (Естетика), Крісло офісне Special4You Sicilia Дрім beige (ДК 021:2015 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-09-02-012923-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271684
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24014538ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання безперебійного електричного живлення: гібридний інвертор- ID: UA-2026-09-02-012909-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271682
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Волани Yonex Mavis 350, Код ДК 021:2015 (CPV) : 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на...×-
Волани Yonex Mavis 350, Код ДК 021:2015 (CPV) : 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
- ID: UA-2026-09-02-012916-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271681
Відокремлений підрозділ громадської організації "Федерація бадмінтону України" у Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 42884805ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка тонуюча код ДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з кон...×-
Плівка тонуюча код ДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2026-09-02-012913-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271680
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Генератори дизельні- ID: UA-2026-09-02-012893-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271674
Дніпровський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571446ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Харківська (від вул. Каштанова до вул. Націо...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Харківська (від вул. Каштанова до вул. Національного прапора) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-09-02-012897-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271673
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повітровод алюмінієвий гофрований; решітка вентиляційна; вентилятор витяжний- ID: UA-2026-09-02-012906-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271672
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26240300ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка проектної документації щодо схеми оганізації тимчасового дорожнього об’їзду на в...×-
Перевірка проектної документації щодо схеми оганізації тимчасового дорожнього об’їзду на відповідність технічним умовам та нормативно-правовим актам з безпеки дорожнього руху з подальшим оформленням документів щодо її розгляду та затвердження з наданням погодження або відмови в наданні погодження
- ID: UA-2026-09-02-012903-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271671
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка діаграмна- ID: UA-2026-09-02-012900-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271670
Комунальне некомерційне підприємство Новоархангельської селищної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 38600846ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Принтер- ID: UA-2026-09-02-012891-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271667
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -