-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Лесі Українки с.Чаплі Хирівської територіальної...×-
Поточний ремонт комунальної дороги по вул.Лесі Українки с.Чаплі Хирівської територіальної громади Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-008110-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266896
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стропи- ID: UA-2026-09-02-008108-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266895
КП "Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс"" ЄДРПОУ: 03328646ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових бу...×-
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових будинків із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації по вул. Кондратюка Юрія, 2-а, Оболонський район міста Києва»
- ID: UA-2026-09-02-008107-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266893
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок 40кг - 4 шт)- ID: UA-2026-09-02-008082-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266890
ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "ДЖЕРЕЛО" ЄДРПОУ: 14152618ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ветеринарні послуги (Опрацювання акту з інвентаризації тварин)- ID: UA-2026-09-02-008104-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266888
Відокремлений структурний підрозділ "Новобузький фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 26446762ДК 021:2015: 85200000-1 Ветеринарні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту колісних пар самохідного рухомого складу типу АГД-1А- ID: UA-2026-09-02-008081-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266887
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері юстиції- ID: UA-2026-09-02-008078-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266885
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 75230000-7 Послуги у сфері юстиціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг по обстеженню, прочистці, та вимірюванню тяги приладним методом в димових і...×-
Надання послуг по обстеженню, прочистці, та вимірюванню тяги приладним методом в димових і вентиляційних каналах котелень
- ID: UA-2026-09-02-008069-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266876
Комунальне підприємство "Водопостачання та водовідведення" Свалявської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 13587366ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення)- ID: UA-2026-09-02-008102-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266875
Комунальний заклад позашкільної освіти "Дитячий табір оздоровлення і відпочинку "Сонячний" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26509385ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПК-26П_0362_ВО Послуги з поточного ремонту водопровідної, електро-технічної систем та обла...×-
ПК-26П_0362_ВО Послуги з поточного ремонту водопровідної, електро-технічної систем та обладнання вагономийного комплексу ПКВЧ-9 Кривий Ріг
- ID: UA-2026-09-02-008090-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266874
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому...×-
Придбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому будинку в селищі Царичанка по вул.Травнева, буд.4 кв.2
- ID: UA-2026-09-02-008079-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266873
Виконавчий комітет Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41050131ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-02-008097-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266871
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа горохова вагова (горох колотий) Київська обл- ID: UA-2026-09-02-008083-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266869
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (печиво в ас...×-
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (печиво в асортименті, вафлі в асортименті з різним наповнювачем , сухарі панірувальні)
- ID: UA-2026-09-02-008091-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266868
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «СОКАЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ імені Т. ШЕВЧЕНКА» ЄДРПОУ: 04545340ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (папір А4)- ID: UA-2026-09-02-008075-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266866
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, РЕЛІГІЇ ТА ТУРИЗМУ ГУБИНИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44639792ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -