-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя- ID: UA-2026-09-06-000747-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304420
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Таблетки для посудомийної машини- ID: UA-2026-09-06-000746-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304419
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФУДСЕРВІС" ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35271754ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний, сир твердий- ID: UA-2026-09-06-000745-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304418
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з ремонту автомобіля NISSAN X-TRAIL.- ID: UA-2026-09-06-000743-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304417
Військова частина А1317 ЄДРПОУ: 07951833ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктовий сік- ID: UA-2026-09-06-000742-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304415
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливний котел Bizon Кватро 99Квт, сталь 6 мм з автоматикою(або еквівалент) (ДК 021:...×-
Твердопаливний котел Bizon Кватро 99Квт, сталь 6 мм з автоматикою(або еквівалент) (ДК 021:2015: 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2026-09-06-000741-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304414
Комунальне некомерційне підприємство "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 09210000-4 Мастильні засоби. Олива ATF MANNOL 1 Л. Олива моторна YUKO 10W40...×-
ДК 021:2015:- 09210000-4 Мастильні засоби. Олива ATF MANNOL 1 Л. Олива моторна YUKO 10W40 5Л.Відповідно договору № 941 від 06.09. 2026 року.
- ID: UA-2026-09-06-000740-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304413
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труби сталеві безшовні, одиниця виміру тонна- ID: UA-2026-09-06-000738-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304412
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 22:15)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція. Антифриз червоний Barel Meg. В...×-
ДК 021:2015 - 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція. Антифриз червоний Barel Meg. Відповідно договору № 941 від 06.09. 2026 року.
- ID: UA-2026-09-06-000737-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304411
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжарення.. Лампа H3 24V 55W.Відповідно договору...×-
ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжарення.. Лампа H3 24V 55W.Відповідно договору № 941 від 06.09. 2026 року.
- ID: UA-2026-09-06-000739-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304410
ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби для догляду за малюками- ID: UA-2026-09-06-000734-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304409
Комунальне некомерційне підприємство Миронівської міської ради "Миронівський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 38164193ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
риба с/м- ID: UA-2026-09-06-000735-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304408
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:- 44530000-4 Кріпильні деталі. Болт М8*50 повна різьба 10,9 Гайка М8 10 чорна...×-
ДК 021:2015:- 44530000-4 Кріпильні деталі. Болт М8*50 повна різьба 10,9 Гайка М8 10 чорна шаг 1.Шайба мідна 18*24*1,5. Шайба мідна 16*22*1,5. Відповідно договору № 941 від 06.09. 2026 року.
- ID: UA-2026-09-06-000736-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304407
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Порошок для чищення- ID: UA-2026-09-06-000732-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304406
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФУДСЕРВІС" ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35271754ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карти пам’яті для БпЛА згідно коду CVP за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-06-000733-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304405
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38289419ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -