-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експозиційна вітрина з нержавіючої сталі (1500х700х905 мм)- ID: UA-2026-09-04-009059-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297766
ДК 021:2015: 39170000-4 Магазинні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки віскозні 5 шт, серветки мікрофібра д/скла- ID: UA-2026-09-04-009074-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297765
Комунальний заклад "Балтський педагогічний фаховий коледж" ЄДРПОУ: 36642931ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-04-009080-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297764
Кубейська сільська рада Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 04378209ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пензель, мінівалик- ID: UA-2026-09-04-009079-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297762
Відділ культури і туризму Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 23308953ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарський засіб Teicoplanin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Teicopl...×-
Лікарський засіб Teicoplanin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Teicoplanin – Код ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)
- ID: UA-2026-09-04-009061-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297761
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-009067-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297760
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (Негаран...×-
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (Негарантійний ремонт ноутбуку)
- ID: UA-2026-09-04-009058-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297758
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА ЄДРПОУ: 05465258ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво теплової мережі під когенераційну установку на території котельні припортового...×-
Будівництво теплової мережі під когенераційну установку на території котельні припортового району за адресою: м. Черкаси, вул. Припортова, 5
- ID: UA-2026-09-04-009068-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297756
ПрАТ "Черкаське хімволокно" ЄДРПОУ: 00204033ДК 021:2015: 45231110-9 Будівництво трубопроводівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Банер типу прес-вол 470х330 см- ID: UA-2026-09-04-009037-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297755
Військова частина А2613 ЄДРПОУ: 26605284ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повидло- ID: UA-2026-09-04-009072-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297754
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" монітор, сканер- ID: UA-2026-09-04-009066-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297753
Управління житлово-комунального господарства Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37501648ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Євро5; Бензин автомобільний А95 Євро5.- ID: UA-2026-09-04-009077-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297752
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дихлофос; Стрічки для мух- ID: UA-2026-09-04-009062-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297751
Будищенський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189825ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Китаєнка, 3-А. Коригування (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-04-009060-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297750
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 24.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо заправки та поточного ремонту картриджів- ID: UA-2026-09-04-009053-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297743
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -