-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 - Кабелі та супутня продукція (провода та скоби).- ID: UA-2026-09-04-006998-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295730
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультативні послуги з питань інформатизації- ID: UA-2026-09-04-006990-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295726
Комунальне підприємство "Пожежна дружина в с. Поляниця" ЄДРПОУ: 41005162ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (налаштування багатоф.лічильника електричної енергії)
- ID: UA-2026-09-04-006996-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295724
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДЯДЬКОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44023996ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткова угода до Договору ВВ305 на Експлуатаційні послуги, пов’язаних з утриманням будин...×-
Додаткова угода до Договору ВВ305 на Експлуатаційні послуги, пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій (утримання контейнерів для збирання побутових відходів)
- ID: UA-2026-09-04-006997-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295723
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-04-006994-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295721
ПІЩАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377581ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно пшеничне- ID: UA-2026-09-04-006991-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295717
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ «КОЛОРИТ» ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 04591564ДК 021:2015: 15612100-2 Борошно пшеничнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста, горошок зелений консервований по ДК 021:2015 код 15330000-0 "Оброблені...×-
Томатна паста, горошок зелений консервований по ДК 021:2015 код 15330000-0 "Оброблені фрукти та овочі"
- ID: UA-2026-09-04-006986-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295715
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Руська Поляна" Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004858ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пістолет зрошувальний 6 режимів, Пістолет зрошувальний 7 функцій- ID: UA-2026-09-04-006981-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295710
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оцет- ID: UA-2026-09-04-006984-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295709
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24352198ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт на об'єкті Відокремленого підрозділу національного університету біор...×-
Поточний ремонт на об'єкті Відокремленого підрозділу національного університету біоресурсів і природокористування України «Великоснітинське навчально-дослідне господарство ім. О. В. Музиченка»: роботи по монтажу системи водопостачання в ковбасному цеху за адресою вул. Київська (Трудова) 8-Д, с. Велика Снітинка Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-09-04-006977-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295708
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
штукатурка старт 25кг- ID: UA-2026-09-04-006974-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295703
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги перевезення вантажів трактором- ID: UA-2026-09-04-006975-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295702
Виконавчий комітет Дубов'язівської селищної ради ЄДРПОУ: 41840809ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ланцети Акку-Чек Софтклікс (200 шт.) (код НК 024:2023 45142 Наконечник до ручки- скарифіка...×-
Ланцети Акку-Чек Софтклікс (200 шт.) (код НК 024:2023 45142 Наконечник до ручки- скарифікатора; Код НК 031:2024 -V010401 СКАРИФІКАТОРИ ІЗ СИСТЕМОЮ ЗАХИСТУ, ОДНОРАЗОВІ)), (КОД ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові))
- ID: UA-2026-09-04-006969-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295701
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Умивальник М 45 (ДК 021:2015 - 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні)- ID: UA-2026-09-04-006970-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295700
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тотальні ендопротези кульшового суглобу безцементної фіксації з парою тертя кераміка-поліе...×-
Тотальні ендопротези кульшового суглобу безцементної фіксації з парою тертя кераміка-поліетилен, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4, Тотальні ендопротези колінного суглобу цементної фіксації, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4
- ID: UA-2026-09-04-006979-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295699
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-