-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Оптоволоконний пігтейл для БпЛА- ID: UA-2026-09-04-008390-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297119
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32561000-3 Оптоволоконні з’єднувачіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 15:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247 Помідори (томати) свіжі, польов...×-
Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247 Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246 Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту Капуста червоноголова свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 4154 Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659 Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233 Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660 Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см
- ID: UA-2026-09-04-008345-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297118
Військова частина 3052 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803781ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-95)- ID: UA-2026-09-04-008393-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297116
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ВИНОГРАДІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03191555ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вихлопні системи, фільтри повітряні, масляні, троси, свічки, ручки дверей- ID: UA-2026-09-04-008371-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297115
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мтеріали для ремонту електромереж, а саме: світильники- ID: UA-2026-09-04-008395-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297112
Берестинський комбінат комунальних підприємств ЄДРПОУ: 03358630ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
борошно та крупи- ID: UA-2026-09-04-008405-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297108
ВИНОГРАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566732ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек свіжоморожений- ID: UA-2026-09-04-008392-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297103
КЗ Ярославський ліцей Плахтіївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області ЄДРПОУ: 25814583ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання (протипожежної сигналізації)- ID: UA-2026-09-04-008396-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297102
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 50720000-8 «Послуги з ремонту та технічного обслуговування систем централь...×-
ДК 021:2015 код 50720000-8 «Послуги з ремонту та технічного обслуговування систем центрального опалення» - підготовка до опалювального сезону в будівлі школи І- ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва
- ID: UA-2026-09-04-008397-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297101
Школа І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22868696ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-008384-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297099
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини машин для виробництва текстильних виробів та одягу- ID: UA-2026-09-04-008379-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297095
Відділ культури, спорту, молоді та туризму Гощанської селищної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 44979406ДК 021:2015: 42720000-9 Частини машин для виробництва текстильних виробів та одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4- ID: UA-2026-09-04-008380-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297093
ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43041459ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна 50*50*2; Кутик меблевий 50*50*50; Кутик меблевий 60*60*60- ID: UA-2026-09-04-008376-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297090
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
заправка картриджів- ID: UA-2026-09-04-008402-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297089
Фінансове управління Семенівської селищної ради ЄДРПОУ: 43958689ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи- ID: UA-2026-09-04-008375-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297088
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-