-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-06-000693-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304365
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки для дітей- ID: UA-2026-09-06-000691-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304364
КП КНП "Кіцманський центр ПМД" ЄДРПОУ: 38561624ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці, навчання робітників з благоуст...×-
Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці, навчання робітників з благоустрою, навчання робітників з комплексного обслуговування і ремонту будинків.
- ID: UA-2026-09-06-000690-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304363
Центр культурних послуг Тальнівської міської ради ЄДРПОУ: 02136063ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)- ID: UA-2026-09-06-000687-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304362
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи- ID: UA-2026-09-06-000689-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304361
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Кузьминці Кунківської сільської ради ЄДРПОУ: 26234416ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сардельки, ковбаса- ID: UA-2026-09-06-000688-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304360
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Верстата для гнуття арматури холодним механічним способом- ID: UA-2026-09-06-000686-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304359
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ГНІВАНСЬКИЙ ЗАВОД СПЕЦЗАЛІЗОБЕТОНУ" ЄДРПОУ: 00282435ДК 021:2015: 42630000-1 Металообробні верстатиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці, навчання робітників з благоуст...×-
Навчання посадових осіб та фахівців з питань охорони праці, навчання робітників з благоустрою, навчання робітників з комплексного обслуговування і ремонту будинків.
- ID: UA-2026-09-06-000685-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304358
Центр культурних послуг Тальнівської міської ради ЄДРПОУ: 02136063ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної...×-
Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на рік (Модуль "Звітність")
- ID: UA-2026-09-06-000683-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304357
Андріївський ліцей №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області ЄДРПОУ: 25457373ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 31430000-9 Електричні акумулятори. АКБ WESTA 100 A 12V. Відповідно договору...×-
ДК 021:2015 : 31430000-9 Електричні акумулятори. АКБ WESTA 100 A 12V. Відповідно договору № 939 від 06.09. 2026 року.
- ID: UA-2026-09-06-000684-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304356
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15510000-6 Молоко та вершки (Молоко коров'яче)- ID: UA-2026-09-06-000682-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304355
ВІЛЬХОВЕЦЬКО-ЛАЗІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІЛЬХОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452476ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-06-000681-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304353
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох, картопля- ID: UA-2026-09-06-000679-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304352
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-06-000678-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304351
Кропивницький психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190320ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібобулочні вироби- ID: UA-2026-09-06-000677-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304350
Капустянський ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26227787ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -