-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички трикотаж. синтетичні арт 0117, рукавички з ніт. покриттям (помаранчеві) р.8- ID: UA-2026-09-04-005656-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294403
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42088653ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби (Емаль «Smile»2,8л Черв.-корич; Емаль «Smile» 0,9л; Емаль « Sniezka»0,8л)- ID: UA-2026-09-04-005648-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294402
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-786_44310000-6 Вироби з дроту (Канати сталеві в асортименті)- ID: UA-2026-09-04-005646-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294401
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкції та їх частини- ID: UA-2026-09-04-005644-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294400
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ КІВЕРЦІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43375352ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термометр- ID: UA-2026-09-04-005645-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294399
Сереховичівська сільська рада ЄДРПОУ: 04332851ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 44480000-8 - Товар – Протипожежне обладнання різне (пожежний рукав)- ID: UA-2026-09-04-005629-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294390
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича ЄДРПОУ: 02071240ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання миючих та господарських товарів- ID: UA-2026-09-04-005638-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294389
Державний історико-культурний заповідник "Поле Полтавської битви" ЄДРПОУ: 02223902ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-09-04-005642-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294387
ГІМНАЗІЯ С.МАЛИНІВКА ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234114ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний. Сир твердий- ID: UA-2026-09-04-005631-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294386
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСАКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26243800ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-39130000-2- Офісні меблі)- ID: UA-2026-09-04-005633-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294384
Комунальний заклад "Рівненський обласний центр комплексної реабілітації" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 26299019ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заправки картриджа- ID: UA-2026-09-04-005636-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294383
Фінансовий відділ Великолюбінської селищної ради ЄДРПОУ: 43942438ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-44920000-5 Вапняк, гіпс і крейда (вапно гашене для потреб Плав'янської по...×-
ДК 021:2015-44920000-5 Вапняк, гіпс і крейда (вапно гашене для потреб Плав'янської початкової школи Свалявської міської ради)
- ID: UA-2026-09-04-005630-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294382
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА КУЛЬТУРИ СВАЛЯВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44634286ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гальмівні колодки, диск гальмівний- ID: UA-2026-09-04-005634-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294380
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26191575ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення працездатності програмно-апаратного комплексу автоматичної фото/віде...×-
Послуги з відновлення працездатності програмно-апаратного комплексу автоматичної фото/відео фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху «HOAG-50» у модифікації «HOAG-50/1» із серійним номером 003-01/21 за ДК 021:2015 : 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
- ID: UA-2026-09-04-005626-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294379
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей епоксидний, двохкомпонентний- ID: UA-2026-09-04-005623-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294377
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №1" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 30311923ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -