-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ШВВП 3 х 2,5 ПК.- ID: UA-2026-09-04-013839-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302506
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Роз`єм живлення колодка- ID: UA-2026-09-04-013838-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302505
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дообладнання системи відеоспостереження, прокладання додаткових 110 метрів кабелю, монтаж...×-
Дообладнання системи відеоспостереження, прокладання додаткових 110 метрів кабелю, монтаж відео перетворювача та налаштування системи на об’єкті: Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей №26 Луцької міської ради»
- ID: UA-2026-09-04-013837-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302504
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №26 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 23253324ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобільного транспорту- ID: UA-2026-09-04-013836-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302502
Теофіпольський ліцей №1 Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 25803444ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цифрова портативна радіостанція Motorola R7a VFH- ID: UA-2026-09-04-013825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302501
Військова частина А2900 ЄДРПОУ: 26616327ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мясо- ID: UA-2026-09-04-013834-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302500
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао-порошок (Класифікація за ДК 021-2015 15840000-8 - Какао; шоколад та цукрові кондите...×-
Какао-порошок (Класифікація за ДК 021-2015 15840000-8 - Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби)
- ID: UA-2026-09-04-013833-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302499
КУ Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 23844232ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплекс збірно-розбірних споруд спеціального призначення для розміщення адміністративного...×-
Комплекс збірно-розбірних споруд спеціального призначення для розміщення адміністративного корпусу та зберігання техніки у м. Києві
- ID: UA-2026-09-04-013806-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302498
ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 36038290ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-013832-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302497
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38107486ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Системи та пристрої нагляду та охорони- ID: UA-2026-09-04-013830-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302496
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віконний блок- ID: UA-2026-09-04-013829-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302495
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-09-04-013831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302494
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33690000-3 "Лікарські засоби різні" (Лабораторні реактиви та витратн...×-
ДК 021:2015:33690000-3 "Лікарські засоби різні" (Лабораторні реактиви та витратні матеріали; НК 024:2023 58768 - С-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлуоресцентний аналіз; 54313- Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентнний аналіз; 47384 - Численний кардіальний маркер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61389 - D-димер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61010 -Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз; 47350 - Натрійуретичний білок типу B/N-кінцевий натрійуретичний пептид pro b-типу IVD діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА))
- ID: UA-2026-09-04-013828-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302493
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366 ЄДРПОУ: 26615207ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сухарі вагові- ID: UA-2026-09-04-013824-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302490
Середнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 04349923ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно, крупи- ID: UA-2026-09-04-013823-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302489
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -