-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щебінь та відсів- ID: UA-2026-09-06-000370-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304040
КЗ "ЧАБАНІВСЬКИЙ ЗДО "ДЗВІНОЧОК" ЄДРПОУ: 23575849ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Генератори- ID: UA-2026-09-06-000366-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304039
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4056 ЄДРПОУ: 26630891ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 17:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), картка- ID: UA-2026-09-06-000367-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304037
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41919831ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба 3 в 1 2.8кг за ДК 021:2015 44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-06-000365-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304036
ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.К.САДОВСЬКОГО ЄДРПОУ: 02224761ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий 0,6- ID: UA-2026-09-06-000364-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304035
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній); Крупа гречана ядриця...×-
Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній); Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Крупа кукурудзяна, шліфована, №2; Крупа ячмінна перлова №3, ДСТУ 7700; Крупа пшенична Артек з м'яких сортів пшениці, ДСТУ 7699; Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий; Крупа ячна №2; Крупа пшенична кус-кус, ДСТУ 7699; Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Пластівці вівсяні Геркулес; Рис круглозернистий шліфований, сорт вищий; Рис довгозернистий шліфований, пропарений, сорт перший
- ID: UA-2026-09-06-000361-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304034
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41919831ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк...×-
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Помідори (томати) свіжі, Абрикоси свіжі, Ківі, Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі
- ID: UA-2026-09-06-000363-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304033
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "СТАНКІВСЬКИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЄДРПОУ: 22387749ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-06-000362-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304032
Штунський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018190ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обкошування стадіонів Гущанського , Рівненського та Полапського ліцеї Рівненської сільськ...×-
Обкошування стадіонів Гущанського , Рівненського та Полапського ліцеї Рівненської сільської ради
- ID: UA-2026-09-06-000360-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304031
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Рівненської сільської ради ЄДРПОУ: 42316102ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (09123000-7 Природний газ)- ID: UA-2026-09-06-000356-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304030
БОЛЕХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 "АКАДЕМІЧНИЙ" БОЛЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20557561ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 23.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль кухонна- ID: UA-2026-09-06-000355-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304029
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Лавка приставна- ID: UA-2026-09-06-000354-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304028
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3043 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803690ДК 021:2015: 39113600-3 ЛавкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста (0,46)- ID: UA-2026-09-06-000353-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304027
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-06-000352-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304026
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772312ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сухарі панірувальні 0,15- ID: UA-2026-09-06-000351-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304025
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -