-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд та ремонт автомобіля Citroen Berlingo- ID: UA-2026-08-31-011981-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245259
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15 ЄДРПОУ: 22879582ДК 021:2015: 71631200-2 Послуги з технічного огляду автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт д...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Франка (окремими ділянками) в с. Хом'яківка Тисменицької міської ради Івано-Франківської області"
- ID: UA-2026-08-31-011983-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245258
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відбір для закупівлі за рамковою угодою
-
КЕП
Термострічка касова, 57 мм, 19 м; Термострічка касова, 80 мм, 75 м- ID: UA-2026-08-31-011985-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245257
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 30192350-9 Касова стрічкаПеріод запрошеннядо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-08-31-011984-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245256
Хмельницький заклад дошкільної освіти №52 "Золотий півник"Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 22772022ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 129 міста...×-
«Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 129 міста Києва за адресою: Володимирська, 89-А у Голосіївському районі міста Києва (ДК 021:2015 – 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
- ID: UA-2026-08-31-011979-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245255
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Дома...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) на ділянках км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-011975-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245253
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі вхідних грут Управління поліції охорони в Чернігівській області,...×-
Поточний ремонт покрівлі вхідних грут Управління поліції охорони в Чернігівській області, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. І. Франка, 4-а
- ID: UA-2026-08-31-011977-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245252
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39810000-3 - Ароматизатори та воски- ID: UA-2026-08-31-011973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245249
КНП СОР "Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни" ЄДРПОУ: 02000375ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вакуумний пакувальник Rommelsbacher VAC 285- ID: UA-2026-08-31-011965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245248
Військова частина А7044 ЄДРПОУ: 26623715ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245247
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хек с/м, обезголовлений, 300-500г, ДСТУ 4378- ID: UA-2026-08-31-011971-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245246
Харківський національний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571096ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з реал...×-
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з реалізації проєкту «Borshch of Art представляє — українсько-американські митці з колекції Товариства Шевченка», а саме послуги з організації та проведення виставкового проєкту та публічної програми)
- ID: UA-2026-08-31-011962-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245245
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ" ЄДРПОУ: 41801670ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пінополістирольні плити 1000*500*100 мм- ID: UA-2026-08-31-011966-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245244
Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик" ЄДРПОУ: 00151644ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-08-31-011964-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245243
Хмельницький заклад дошкільної освіти №47 «Дзвіночок» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216022ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-011963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245242
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -