-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління великогабаритними та ремонтними відходами- ID: UA-2026-08-31-005140-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238432
Регіональний центр професійної освіти ресторанного, будівельного та автотранспортного сервісу Харківської області ЄДРПОУ: 05476032ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК021:2015:15850000-1 "Макаронні вироби" Макаронні вироби, трубчасті- ID: UA-2026-08-31-005120-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238430
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільний шпиталь ветеранів" Одеської обласної ради" ЄДРПОУ: 01998555ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Послуги з влаштування інженер...×-
Код ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Послуги з влаштування інженерного захисту (антидронова сітка) над територією будівлі № 10_010120N)
- ID: UA-2026-08-31-005136-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238429
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи- ID: UA-2026-08-31-005135-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238428
Комунальний заклад "Піщанський навчально-реабілітаційний центр" Вінницької обласної Ради ЄДРПОУ: 21723872ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги кремації співробітника ФТІНТ ім. Б.І. Вєркіна НАН України Чишко К.О.- ID: UA-2026-08-31-005131-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238427
ФІЗИКО - ТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ НИЗЬКИХ ТЕМПЕРАТУР ІМ. Б. І. ВЄРКІНА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 03534601ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари- ID: UA-2026-08-31-005138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238426
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158740ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електропостачання земельної ділянки за адресою: Вінницький р-н, с. Якушинці, вул. Кар’єрна...×-
Електропостачання земельної ділянки за адресою: Вінницький р-н, с. Якушинці, вул. Кар’єрна (кад. номер зем. діл. 0520688900:02:002:0548) (Кушнір С.В.) (2026/2009/14339)
- ID: UA-2026-08-31-005141-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238425
АТ Вінницяобленерго ЄДРПОУ: 00130694ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-005134-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238424
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хліб із житнього цільнозернового борошна- ID: UA-2026-08-31-005128-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238421
ВІДДІЛ ОСВІТИ ПЕРЕЩЕПИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42674505ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інформування про діяльність Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальни...×-
Інформування про діяльність Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств у друкованому офіційному засобі масової інформації (медіа)
- ID: UA-2026-08-31-005130-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238420
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40871476ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електричні нагрівачі Вентс НК 200-3, 4-1 У зі вбудованим регулюванням температури- ID: UA-2026-08-31-005124-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238419
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3042 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803684ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-005126-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238418
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3012 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 23314215ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні (Dia-Ділюент-D, Діалайз-Діфф-D-CF)- ID: UA-2026-08-31-005125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238417
КНП "ЄРКІВСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ЗПСМ" ЄДРПОУ: 40247954ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети сміттєві- ID: UA-2026-08-31-005123-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238416
Комунальне некомерційне підприємство "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської міської ради Івано- Франківської області ЄДРПОУ: 01993457ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання- ID: UA-2026-08-31-005122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238415
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР ХІРУРГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ІМЕНІ О.О. ШАЛІМОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45233967ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -