-
-
Відбір управителя складного активу
-
КЕП
Рухоме майно – напіввагони моделі 12-783 (2019 р.в.) у кількості 55 одиниць- ID: UA-2026-09-04-013521-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302194
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИЯВЛЕННЯ,РОЗШУКУ ТА УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ,ОДЕРЖАНИМИ ВІД КОРУПЦІЙНИХ ТА ІНШИХ ЗЛОЧИНІВ ЄДРПОУ: 41037901ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 30 днів (до 05.10.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Металопрокат в асортименті- ID: UA-2026-09-04-013523-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302193
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-04-013526-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302191
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-013524-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302190
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бур по бетону 6х100х160 мм; Свердло по кераміці 6 мм; Насадка РН2*50 мм;- ID: UA-2026-09-04-013520-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302188
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція в асортименті-медикаменти- ID: UA-2026-09-04-013518-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302186
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа гречана, крупа пшенична, пшоно, крупа кукурудзяна.- ID: UA-2026-09-04-013516-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302185
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Питна вода ( столова вода "Кarpatska Dzherelna Life" негазована для запасів найп...×-
Питна вода ( столова вода "Кarpatska Dzherelna Life" негазована для запасів найпростішого укриття)
- ID: UA-2026-09-04-013513-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302180
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ЗОЛОТА РИБКА" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33502082ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-04-013509-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302178
ПАСИЦЕЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 33850090ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм, Яблука свіжі, середньостиглі, вищого т...×-
Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм, Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133, Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см
- ID: UA-2026-09-04-013508-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302176
Заклад дошкільної освіти №51 міста Житомира ЄДРПОУ: 22060340ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном- ID: UA-2026-09-04-013506-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302175
Військова частина А4053 ЄДРПОУ: 26630939ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
електричні елементи- ID: UA-2026-09-04-013504-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302174
Військова частина А4975 ЄДРПОУ: 26639645ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуал...×-
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50071
- ID: UA-2026-09-04-013503-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302173
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 37665263ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електроди зварювальні Plasma Tec Monolith РЦ 350 мм 3 мм 2,5 кг- ID: UA-2026-09-04-013435-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302170
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 18:34)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15540000-5 Сирні продукти- ID: UA-2026-09-04-013499-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302169
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -