-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15421000-5 Рафіновані олії (олія соняшникова, рафінована)- ID: UA-2026-09-06-000285-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303969
Опорний комунальний заклад "Гімназія №9 Козятинської міської ради Вінницької області" ЄДРПОУ: 34377349ДК 021:2015: 15421000-5 Рафіновані оліїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-06-000284-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303968
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772312ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-06-000283-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303966
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 03212100-1 КартопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків( Стельовий двокупольний LED- св...×-
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків( Стельовий двокупольний LED- світильник, НК 024:2023 – 12282;Відсмоктувач медичний “7E-Н1” , код НК 024:2023: 47366)
- ID: UA-2026-09-06-000281-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303965
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-06-000282-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303964
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентиляційне обладнання (труба, коліно, вентилятор канальний, хомут, трійник)- ID: UA-2026-09-06-000280-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303963
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конференційний мікрофон делегата для бездротової мікрофонної системи- ID: UA-2026-09-06-000279-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303962
Житомирський державний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02125208ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-06-000277-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303961
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 24.06.2026 року № 1-19-2026-001367 на стадії провадження ДР
- ID: UA-2026-09-06-000278-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303960
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 28.05.2026 року № 017/04.2/6292 на стадії провадження ПРК(ДР)
- ID: UA-2026-09-06-000275-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303959
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Матеріали для обладнання автомобільної техніки загального призначення- ID: UA-2026-09-06-000276-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303958
військова частина А0501 ЄДРПОУ: 24976272ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 05.01.2026 року № 1-19-2026-000021 на стадії провадження С1
- ID: UA-2026-09-06-000273-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303957
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морозильна скриня 500 л- ID: UA-2026-09-06-000272-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303956
Військова частина А4848 ЄДРПОУ: 26638355ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09110000-3 Тверде паливо- ID: UA-2026-09-06-000271-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303955
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 14:41)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-06-000268-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303954
Військова частина А5170 ЄДРПОУ: 26643286ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-