-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини, витратні матеріали та інструменти для ремонту і технічного обслуговування...×-
Запасні частини, витратні матеріали та інструменти для ремонту і технічного обслуговування автотранспортного засобу
- ID: UA-2026-09-03-000206-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273645
Димерська селищна рада ЄДРПОУ: 04359488ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа ЛЗП 75 Вт- ID: UA-2026-09-03-000209-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273644
ПТУ №4 м. Полтави ЄДРПОУ: 02547004ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари- ID: UA-2026-09-03-000208-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273643
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зачастини згідно специфікації- ID: UA-2026-09-03-000205-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273641
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія з розподілом- ID: UA-2026-09-03-000202-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273640
Військова частина Т0970 ЄДРПОУ: 26641943ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення картриджа- ID: UA-2026-09-03-000201-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273638
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43946909ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер-юбка з люверсами для забезпечення проведення протокольних заходів- ID: UA-2026-09-03-000200-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273637
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сумка для ноутбука 15,6'' Rivacase 8135 Black- ID: UA-2026-09-03-000199-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273636
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради ЄДРПОУ: 37650131ДК 021:2015: 18920000-4 СумкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення поточного ремонту водомережі (труба, муфта, хомут обжи...×-
Придбання матеріалів для проведення поточного ремонту водомережі (труба, муфта, хомут обжимний, кран кульовий, кут, трійник) (код ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- ID: UA-2026-09-03-000198-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273635
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване- ID: UA-2026-09-03-000197-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273634
ВАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ФЕРЕНЦА РАКОЦІ ІІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26212030ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-03-000196-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273633
Управління освіти, культури та спорту Великобурлуцької селищної ради ЄДРПОУ: 42850645ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання- ID: UA-2026-09-03-000195-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273632
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 03357671ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини згідно специфікації- ID: UA-2026-09-03-000194-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273631
БОБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061990ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 39830000-9: Продукція для чищення (Активна пiна для безконтактної мийки)...×-
Код ДК 021:2015 – 39830000-9: Продукція для чищення (Активна пiна для безконтактної мийки).
- ID: UA-2026-09-03-000193-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273630
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРОЛЕЙБУСНЕ ДЕПО №2" ЄДРПОУ: 37766007ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболки бавовняні з нанесенням логотипу «Квіт хореографічних традицій Поділля: цифрова ко...×-
Футболки бавовняні з нанесенням логотипу «Квіт хореографічних традицій Поділля: цифрова колекція подільських народно-сценічних танців»
- ID: UA-2026-09-03-000192-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273628
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02231293ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -