-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-011954-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245232
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелюшки одноразові (НК 031:2024 - Т04010299 Абсорбційні підкладки - інше; НК 024:2023-6070...×-
Пелюшки одноразові (НК 031:2024 - Т04010299 Абсорбційні підкладки - інше; НК 024:2023-60709 Пелюшка вбирає) за кодом ДК 021:2015 33750000-2Засоби для догляду за малюками
- ID: UA-2026-08-31-011952-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245230
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02009896ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Хомутецький ЗДО «Малятко» Брус...×-
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Хомутецький ЗДО «Малятко» Брусилівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-011950-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245228
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень- ID: UA-2026-08-31-011946-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245227
НЕЛІПИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I - III СТУПЕНІВ НЕЛІПИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26395929ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-011956-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245225
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт д...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Осередок (від буд. №91) в с. Вільшаниця Тисменицької міської ради Івано-Франківської області"
- ID: UA-2026-08-31-011951-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245224
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Столярні вироби» (код 44220000-8 за ДК 021:2015) (Вікна та двері металопластикові)- ID: UA-2026-08-31-011947-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245223
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15320000-7 «Фруктові та овочеві соки»- ID: UA-2026-08-31-011949-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245222
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядні станції BLUETTI Elite 300 (та/або евівалент)- ID: UA-2026-08-31-011938-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245219
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Послуги з організації та проведення тренінгу...×-
ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Послуги з організації та проведення тренінгу за програмою "Діалог в компанії як точка зростання: інструменти для управлінця" для працівників апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-08-31-011945-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245218
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього облад...×-
«Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» (технічне обслуговування та ремонт мобільного будинку (кухня з обладнанням)) д.н. КА889Е код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 50110000-9
- ID: UA-2026-08-31-011939-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245217
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945453ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011943-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245214
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-08-31-011937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245213
Хмельницький заклад дошкільної освіти №47 «Дзвіночок» Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 26216022ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Самбірське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги,...×-
Лісозаготівельні послуги Самбірське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8. Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги.
- ID: UA-2026-08-31-011936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245212
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кошики квітів,живі квіти,букети.- ID: UA-2026-08-31-011934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245211
Відділ соціального захисту населення Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 45880379ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -