-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (хліб)- ID: UA-2026-09-04-014053-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302721
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ко...×-
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (код ДК 021:2015-66510000-8 Страхові послуги)
- ID: UA-2026-09-04-014052-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302720
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-04-014049-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302719
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп`ют...×-
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп`ютерної програми "М.Е.Doc" модуль "Звітність"
- ID: UA-2026-09-04-014050-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302718
Закарпатський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 30444332ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба морожена- ID: UA-2026-09-04-014048-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302716
ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена рибаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 16.07.2025 року № 017/02.3/6467 на стадії провадження ЦАС(С2)
- ID: UA-2026-09-04-014044-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302713
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеві кабелі- ID: UA-2026-09-04-014045-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302712
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125289ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супу...×-
Код ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (шланг наливний для пральної машини, шланг зливний для пральної машини, шланг водопровідний гнучкий)
- ID: UA-2026-09-04-014043-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302711
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний розсипний- ID: UA-2026-09-04-014040-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302710
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
природний газ- ID: UA-2026-09-04-014042-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302709
Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 26235315ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари ( ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2026-09-04-014041-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302708
Середня загальноосвітня школа №32 ЄДРПОУ: 20834306ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль- ID: UA-2026-09-04-014039-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302707
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вольєр-манеж металевий- ID: UA-2026-09-04-014038-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302706
КП ММР "Центр захисту тварин" ЄДРПОУ: 24796498ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 30210000-4 - (Автоматизоване робоче місце інструктора)- ID: UA-2026-09-04-014027-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302705
Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 22:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершки- ID: UA-2026-09-04-014037-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302704
КУШНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЕРЕЦЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22100096ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -