-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-010575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243857
Комунальне підприємство "Чорнухи Комунгосп" ЄДРПОУ: 36410251ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Управління проектом по поточному ремонту-технічний нагляд за об'єктом: "Код за Д...×-
Управління проектом по поточному ремонту-технічний нагляд за об'єктом: "Код за ДК021:2015 71520000-9-Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Послуги з поточного середнього ремонту частини дороги комунальної власності по вулиці Коцюбинського у селищі Драбів, Золотоніського району, Черкаської області"
- ID: UA-2026-08-31-010588-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243854
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407690ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32570000-9 - Комунікаційне обладнання- ID: UA-2026-08-31-010593-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243853
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 32570000-9 Комунікаційне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремон кермової рейки автомобіля Hyundai Tucson 2004 року випуску- ID: UA-2026-08-31-010574-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243852
Центральна база забезпечення пально-мастильними матеріалами Національної гвардії України (військова частина 2274) ЄДРПОУ: 14323511ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд та повірка сигналізаторів газу- ID: UA-2026-08-31-010577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243851
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирськ...×-
Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирської міської територіальної громади (1 черга)
- ID: UA-2026-08-31-010584-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243850
Виконавчий комітет Володимирської міської ради ЄДРПОУ: 04051282ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубки артроскопічні- ID: UA-2026-08-31-010585-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243848
ВІЙСЬКОВИЙ ГОСПІТАЛЬ НА 100 ЛІЖОК (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4554) ЄДРПОУ: 08495260ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки- ID: UA-2026-08-31-010599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243847
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрообладнання та елементи живлення- ID: UA-2026-08-31-010582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243843
Головне управління Національної поліції в Херсонській області ЄДРПОУ: 40108782ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтус Siena Дуб Калісто(2,5м)(заглушки,зєднання)- ID: UA-2026-08-31-010583-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243842
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальний одяг- ID: UA-2026-08-31-010572-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243839
ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення рідких нечистот для потреб Таращанського районного суду Київської обла...×-
Послуги з вивезення рідких нечистот для потреб Таращанського районного суду Київської області
- ID: UA-2026-08-31-010564-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243838
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Київській області ЄДРПОУ: 26268119ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок врізний- ID: UA-2026-08-31-010565-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243837
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Фарби" (Фарба синя 2,8, фарба 3в1 2,8)- ID: UA-2026-08-31-010569-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243835
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекс робіт з науково-технічного опрацювання (упорядкування) управлінської документації...×-
Комплекс робіт з науково-технічного опрацювання (упорядкування) управлінської документації за 2017-2022 роки за кодом ДК 021:2025-79990000-0 різні послуги, повязані з діловою сферою (послуги з упорядкування управлінської документації)
- ID: UA-2026-08-31-010570-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243832
ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюЗавершена -