-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя. Шпатель пластмасовою ручкою 600мм. Відповідно до договор...×-
ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя. Шпатель пластмасовою ручкою 600мм. Відповідно до договору №918 (АЗ) від 05.09. 2026року.
- ID: UA-2026-09-05-000711-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303623
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
QLED телевізор- ID: UA-2026-09-05-000710-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303622
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вершкове масло- ID: UA-2026-09-05-000709-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303621
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню програми перевірки професійного рівня шляхом міжлабораторних порівня...×-
Послуги по проведенню програми перевірки професійного рівня шляхом міжлабораторних порівнянь результатів (програма МПР)
- ID: UA-2026-09-05-000708-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303620
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02005467ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильники води- ID: UA-2026-09-05-000707-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303619
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту- ID: UA-2026-09-05-000706-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303618
Мачухівська місцева пожежна охорона ЄДРПОУ: 44470598ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Навігаційний модуль- ID: UA-2026-09-05-000704-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303617
Військова частина А4788 ЄДРПОУ: 26637835ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-05-000705-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303616
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланги для води- ID: UA-2026-09-05-000703-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303615
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з ремонту автомобіля Volkswagen Transporter- ID: UA-2026-09-05-000701-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303614
військова частина А2648 ЄДРПОУ: 26630394ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування працівників від нещасних випадків на транспорті, які сталися під час обслугову...×-
Страхування працівників від нещасних випадків на транспорті, які сталися під час обслуговування поїздки
- ID: UA-2026-09-05-000702-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303613
Мачухівська місцева пожежна охорона ЄДРПОУ: 44470598ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гранітна плита- ID: UA-2026-09-05-000700-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303612
Тайкурська гімназія Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25316265ДК 021:2015: 44910000-2 Будівельний каміньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко 2,5%- ID: UA-2026-09-05-000699-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303610
КЗ "Ковалівський ліцей" Немирівської міської ради ЄДРПОУ: 25495497ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали- ID: UA-2026-09-05-000698-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303609
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02005467ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-05-000697-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303608
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -