-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вал мотокоса. Редуктор мотокоса . Цеп.- ID: UA-2026-08-31-006094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239382
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки віскозні. Код ДК 021:2015 - 39520000-3 Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-08-31-006081-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239380
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Підсилювач сигналу АРМО Booster S(30м)- ID: UA-2026-08-31-006088-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239378
військова частина А4712 ЄДРПОУ: 26636758ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Букет квітів. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва, у том...×-
Букет квітів. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
- ID: UA-2026-08-31-006083-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239375
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44153493ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Граблі (ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя)- ID: UA-2026-08-31-006079-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239370
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-08-31-006074-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239369
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання інвентарю для прибирання- ID: UA-2026-08-31-006078-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239366
Початкова школа № 311 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22934200ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насіння кунжутне, Насіння соняшника очищене- ID: UA-2026-08-31-006068-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239365
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОТОВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 23078513ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-08-31-006067-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239364
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-08-31-006064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239362
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ритуальні послуги поховання військовослужбовця селище Березанка- ID: UA-2026-08-31-006052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239360
Березанська селищна рада ЄДРПОУ: 04376624ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт котельні Приміського ліцею Покровської сільської ради за адресою: вул. Шк...×-
Поточний ремонт котельні Приміського ліцею Покровської сільської ради за адресою: вул. Шкільна, 29, с. Приміське Нікопольського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-08-31-006055-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239359
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії постачання універсальної послуг- ID: UA-2026-08-31-006070-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239355
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Великогорожаннівського ЗЗСО І...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Великогорожаннівського ЗЗСО І – ІІІ ст.
- ID: UA-2026-08-31-006056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239353
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПРОТИПОЖЕЖНЕ ОБЛАДНАННЯ- ID: UA-2026-08-31-006059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239352
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 35111000-5 Протипожежне обладнанняЗавершена -