-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Цибуля- ID: UA-2026-09-04-009864-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298581
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3101 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44835131ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом MERSEDES AB 1444 AA перевезення пасажир...×-
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом MERSEDES AB 1444 AA перевезення пасажирів (доставка військовозобов'язаних, призваних по мобілізації до пункту призначення)
- ID: UA-2026-09-04-009891-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298576
Вапнярська селищна рада ЄДРПОУ: 04325911ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стартер СТ 230 УАЗ- ID: UA-2026-09-04-009880-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298575
ВИНОГРАДІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190484ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал обліку звернень і повідомлень, за код ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні...×-
Журнал обліку звернень і повідомлень, за код ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
- ID: UA-2026-09-04-009867-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298573
Підгайцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04332331ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос Вітан 32х8х180- ID: UA-2026-09-04-009858-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298571
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Насоси, фільтри повітряні, масляні, трос, радіатор, подушка коробки передач, шарова опора,...×-
Насоси, фільтри повітряні, масляні, трос, радіатор, подушка коробки передач, шарова опора, патрубок
- ID: UA-2026-09-04-009543-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298570
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оренда нежитлового приміщення- ID: UA-2026-09-04-009887-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298569
Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Старокостянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 35377072ДК 021:2015: 70220000-9 Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомостіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швабри, насадки змінні та тримачі- ID: UA-2026-09-04-009890-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298568
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (лінолеум)- ID: UA-2026-09-04-009863-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298566
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 "ТЕРЕМОК" МІСТА БЕРЕЗНЕ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22569120ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та чистячі засоби (ДК 021:2015 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи)- ID: UA-2026-09-04-009874-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298563
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт "Ремонт навчально-практичного центру Інжинірінгу робототехнічних сист...- ID: UA-2026-09-04-009865-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298562
Дніпровський фаховий коледж радіоелектроніки ЄДРПОУ: 21910232ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
контейнери для зберігання- ID: UA-2026-09-04-009857-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298561
НОСІВСЬКА СЕЛЕКЦІЙНО-ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ МИРОНІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ПШЕНИЦІ ІМЕНІ В.М.РЕМЕСЛА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14244013ДК 021:2015: 44619000-2 Інші контейнериЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб радіоелектронної розвідки «КОРП»- ID: UA-2026-09-04-009829-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298558
Військова частина А4773 ЄДРПОУ: 26637255ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Компоненти розподільчої мережі водопостачання- ID: UA-2026-09-04-009876-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298557
військова частина А3444 ЄДРПОУ: 26614573ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція рослинництва, у тому числі тепличного (Квіти)- ID: UA-2026-09-04-009883-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298556
Хмелівська сільська рада ЄДРПОУ: 04389035ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -