-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кронштейн ринви- ID: UA-2026-09-01-008780-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255598
Міський центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання ЄДРПОУ: 22986740ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
щітка по металу- ID: UA-2026-09-01-008770-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255596
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Пулинської селищної ради ЄДРПОУ: 43976514ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-01-008765-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255589
Гуманітарний відділ Заводської селищної ради ЄДРПОУ: 40224015ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-01-008763-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255588
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лопати- ID: UA-2026-09-01-008759-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255586
Інститут садівництва Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 00413297ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71900000-7 Лабораторні послуги (дослідження води питної з водопроводної мережі на бактеріо...×-
71900000-7 Лабораторні послуги (дослідження води питної з водопроводної мережі на бактеріологічні показники на харчоблоках навчальних закладів, які орендуються Замовником)
- ID: UA-2026-09-01-008766-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255585
ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-09-01-008761-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255583
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів «Suzuki»- ID: UA-2026-09-01-008767-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255582
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44768034ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за роботами: "Поточний ремонт дверних блоків з зміною замків в санву...×-
Технічний нагляд за роботами: "Поточний ремонт дверних блоків з зміною замків в санвузлах в Одеському ліцеї № 9 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, проспект Князя Ярослава Мудрого, 1-г", код ДК 021:2015: 71520000-9 (послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт).
- ID: UA-2026-09-01-008749-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255580
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ФІНАНСУВАННЯ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ СИСТЕМИ ОСВІТИ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ" ЄДРПОУ: 40703015ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-01-008760-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255579
Вище професійне училище №19 м. Дрогобича ЄДРПОУ: 02545494ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-01-008758-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255578
ЗНАМ'ЯНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ II-III-IV ПРОФІЛЮ ЄДРПОУ: 03190343ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-09-01-008753-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255577
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита пінополістирольна 50мм 0,55*1,2м- ID: UA-2026-09-01-008756-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255573
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-09-01-008779-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255572
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шоколад- ID: UA-2026-09-01-008747-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255571
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -