-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15510000-6 Молоко та вершки (молоко)- ID: UA-2026-09-06-000291-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303974
Опорний комунальний заклад "Гімназія №9 Козятинської міської ради Вінницької області" ЄДРПОУ: 34377349ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 01.06.2023 року № Т-454 на стадії провадження ПРК
- ID: UA-2026-09-06-000289-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303972
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 20.05.2026 року № 1-19-2026-001166 на стадії провадження ЗЗ
- ID: UA-2026-09-06-000288-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303971
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко та вершки- ID: UA-2026-09-06-000287-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303970
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15421000-5 Рафіновані олії (олія соняшникова, рафінована)- ID: UA-2026-09-06-000285-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303969
Опорний комунальний заклад "Гімназія №9 Козятинської міської ради Вінницької області" ЄДРПОУ: 34377349ДК 021:2015: 15421000-5 Рафіновані оліїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-06-000284-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303968
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772312ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 11.08.2025 року № 001-190001369 на стадії провадження С1
- ID: UA-2026-09-06-000286-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303967
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-06-000283-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303966
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26228982ДК 021:2015: 03212100-1 КартопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків( Стельовий двокупольний LED- св...×-
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків( Стельовий двокупольний LED- світильник, НК 024:2023 – 12282;Відсмоктувач медичний “7E-Н1” , код НК 024:2023: 47366)
- ID: UA-2026-09-06-000281-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303965
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-06-000282-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303964
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентиляційне обладнання (труба, коліно, вентилятор канальний, хомут, трійник)- ID: UA-2026-09-06-000280-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303963
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конференційний мікрофон делегата для бездротової мікрофонної системи- ID: UA-2026-09-06-000279-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303962
Житомирський державний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02125208ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-06-000277-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303961
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 24.06.2026 року № 1-19-2026-001367 на стадії провадження ДР
- ID: UA-2026-09-06-000278-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303960
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 28.05.2026 року № 017/04.2/6292 на стадії провадження ПРК(ДР)
- ID: UA-2026-09-06-000275-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303959
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -