-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кісточка 60; совок довга ручка;- ID: UA-2026-09-02-004759-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263557
Національний природний парк "Кременецькі гори" ЄДРПОУ: 37766410ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кадсіла, МНН: Trastuzumab emtansine- ID: UA-2026-09-02-004713-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263556
Комунальне некомерційне підприємство "Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради" ЄДРПОУ: 13648033ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автошини 175- ID: UA-2026-09-02-004753-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263554
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40309088ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка; короб; джексан; автомат; вилка; кнопка; мережевий фільтр; вимикач; клемник; перех...×-
Розетка; короб; джексан; автомат; вилка; кнопка; мережевий фільтр; вимикач; клемник; перехідник на євро вилку
- ID: UA-2026-09-02-004754-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263552
Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 02007472ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Омивач скла зимовий- ID: UA-2026-09-02-004714-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263548
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 31793056ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проводи згідно ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту- ID: UA-2026-09-02-004709-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263546
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-02-004708-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263545
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-02-004742-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263542
Державне підприємство "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" ЄДРПОУ: 04013583ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М"ясо свинина.- ID: UA-2026-09-02-004751-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263541
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 15113000-3 СвининаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники ( фарба для стін та ст...×-
ДК 021:2015: 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники ( фарба для стін та стель 4кг, ефарба для стін та стель 6кг, емаль зелена 2,8кг, грунтовка 10л, акрил-путс 20кг,розчинник 1л, гр/ем 3 в 1 сіра 2,8кг, грунт-емаль 0,9кг)
- ID: UA-2026-09-02-004729-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263540
БЕРЕЖАНСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Господар" ЄДРПОУ: 37373043ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Неелектричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-02-004731-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263539
Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради" ЄДРПОУ: 01994942ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сверло 10*130, валик 180*50- ID: UA-2026-09-02-004721-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263537
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з брезенту 120см х 290см з люверсом (у вигляді крил)- ID: UA-2026-09-02-004743-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263536
Комунальне підприємство "Добрий господар" Бучанської міської ради ЄДРПОУ: 41141202ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манка, кисіль та крохмалі (ДК 021:2015:15620000-0: Крохмалі та крохмалепродукти)- ID: UA-2026-09-02-004738-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263535
КОПАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04334755ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
акумулятор стартерний- ID: UA-2026-09-02-004735-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263534
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОЛЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41411215ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -