-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-...×-
Послуги з проведення технічного обслуговування газифікаторів холодних кріогенних ГХК 3/16-200 (2 шт.) за кодом ДК 021:2015 – 50510000-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (50514200-3 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування резервуарів)
- ID: UA-2026-08-31-005196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238497
ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Полотно ППЕ металізоване 8 мм, Плівка поліетиленова рукав 1,5х200 мкм 50 м.п.- ID: UA-2026-08-31-005176-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238493
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболки- ID: UA-2026-08-31-005192-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238490
ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга зі здійснення реєстрації підписувача в Автоматизованій системі кваліфікованого над...×-
Послуга зі здійснення реєстрації підписувача в Автоматизованій системі кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг
- ID: UA-2026-08-31-005198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238488
Виконавчий комітет Вознесенської міської ради ЄДРПОУ: 04056569ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання ДК 021:2015 50110000-9 ( ремонт шкільного автобуса)
- ID: UA-2026-08-31-005209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238486
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області ЄДРПОУ: 20409796ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-005208-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238485
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондитерські вироби в асортименті (печиво, вафлі, зефір, цукерки)- ID: UA-2026-08-31-005190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238484
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-08-31-005189-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238483
Комунальне некомерційне підприємство "Самарівська центральна міська лікарня" Самарівської міської ради" ЄДРПОУ: 01987273ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання холодильника- ID: UA-2026-08-31-005188-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238482
Початкова школа № 311 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22934200ДК 021:2015: 39700000-9 Побутова технікаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню щорічних профілактичних оглядів- ID: UA-2026-08-31-005194-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238481
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДУБОВОМАХАРИНЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ САМГОРОДОЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХМІЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 35469723ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для дезінфекції код ДК 24450000-3 Агрохімічна продукція- ID: UA-2026-08-31-005202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238480
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 13743205ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонометр Gamma 4Gen Semi для потреб Кременчуцького відділення ДП «Полтавастандартметрологі...×-
Тонометр Gamma 4Gen Semi для потреб Кременчуцького відділення ДП «Полтавастандартметрологія» за ДК 021:2015 "33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні"
- ID: UA-2026-08-31-005181-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238478
ДП "ПОЛТАВАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" ЄДРПОУ: 04725987ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп...×-
Послуга з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "М.Е.Doc" з правом використання на рік (Модуль "Облік ПДВ")
- ID: UA-2026-08-31-005174-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238477
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (Папір А4 (500 арк.) CRYSTAL PROFFI 80)- ID: UA-2026-08-31-005184-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238474
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пускач ПМЛ 16/31 для пральної машини, Контактор ПМЛ 166 ОН 380В д/пральної маш., .Приставк...×-
Пускач ПМЛ 16/31 для пральної машини, Контактор ПМЛ 166 ОН 380В д/пральної маш., .Приставка під контактор д/пральн. маш. 380B
- ID: UA-2026-08-31-005186-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238473
Красносільський дитячий будинок -інтернат ЄДРПОУ: 03190627ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -