-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
провірква сигналізатора газу- ID: UA-2026-08-31-002090-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235406
Комунальний заклад "Тальнівська школа мистецтв" Тальнівської міської ради Звенигородського району Черкаської області ЄДРПОУ: 44794703ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бупівакаїн, розчин для спінальної анестезії, 5 мг/мл, по 5 мл- ID: UA-2026-08-31-002088-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235405
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТОМИРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991671ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило господарське- ID: UA-2026-08-31-002086-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235403
ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
роботи з коригування проектно-кошторисної документації та отримання відшкодування за прохо...×-
роботи з коригування проектно-кошторисної документації та отримання відшкодування за проходження експертизи по об'єкту: "Капітальний ремонт та модернізація харчоблоку Камчицького ліцею Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району Одеської області" за адресою: 68251, Одеська область, Білгород-Дністровський район, село Камчик, вулиця Троїцька, будинок 154"
- ID: UA-2026-08-31-002102-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235399
Камчицький ліцей Саратської селищної ради Білгород – Дністровського району Одеської області ЄДРПОУ: 25814347ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття після заміни (ремонту) теплової мережі в м...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття після заміни (ремонту) теплової мережі в м. Луцьку, за адресою: вул. Євгена Коновальця, 12
- ID: UA-2026-08-31-002094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235396
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-002097-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235395
КП "Управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 30598710ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультаційні послуги (Комплект доступів до онлайн-сервісів 7eminar.ua та ka...×-
Інформаційно-консультаційні послуги (Комплект доступів до онлайн-сервісів 7eminar.ua та kadroland.com у пакеті Професіонал листопад 2026 р. - жовтень 2027 р)
- ID: UA-2026-08-31-002098-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235394
КП Міське комунальне підприємство "Косів" Косівської міської ради ЄДРПОУ: 41845519ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: Skoda Klassik 1,6i/74k...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: Skoda Klassik 1,6i/74kW VIN: TMBDK01U34B011808, Volkswagen Touareg VIN: WVGZZZ7LZ4D058529, Volkswagen Transporter VIN: WV1ZZZ7HZFH017328; 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-002089-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235390
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль- ID: UA-2026-08-31-002087-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235386
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-обчислювальні послуги з ведення баз даних одержувачів державної допомоги та к...×-
Інформаційно-обчислювальні послуги з ведення баз даних одержувачів державної допомоги та компенсацій на основі програмного забезпечення автоматизованої системи обробки документації отримувачів пенсії та допомоги на базі комп’ютерних технологій (АСОПД/КОМТЕХ) та його супроводження у місті Києві
- ID: UA-2026-08-31-002081-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235385
ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ВЕТЕРАНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 37441694ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ножі гільйотинні для паперорізальної машини Katsuda SH380-HOP- ID: UA-2026-08-31-002080-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235384
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ" ЄДРПОУ: 34239034ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015:...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015: 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (Редуктор моста заднього)
- ID: UA-2026-08-31-002077-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235383
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ремонт оргтехніки- ID: UA-2026-08-31-002076-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235382
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУТИЩАНСЬКИЙ АГРОЛІСГОСП" ЄДРПОУ: 34753849ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги по роботі з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-08-31-002075-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235381
Центр превентивної медицини Державного управління справами ЄДРПОУ: 03363341ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт апарата для вимірювання тиску- ID: UA-2026-08-31-002073-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235380
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38646750ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -