-
Відкриті торги
-
КЕП
Суміші лікувального харчування
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
486ac4f83d7c4afa95f301b4b16e1e32
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-03-006054-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Суміші лікувального харчування
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
03.02.2020 14:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH