-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з монтажу та налагодження Системи охоронної сигналізації в будівлі, що перебуває на балансі виконавчого комітету Нікопольської міської ради за адресою: вул. Електрометалургів, 3 в м. Нікополі Дніпропетровської області (Цокольний поверх, I поверх, II поверх будівлі)
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
2dd3ce23df4c41f398d1f6dc58cd444a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-23-018439-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052198
Замовник:
Виконавчий комітет Нікопольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052198
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з монтажу та налагодження Системи охоронної сигналізації в будівлі, що перебуває на балансі виконавчого комітету Нікопольської міської ради за адресою: вул. Електрометалургів, 3 в м. Нікополі Дніпропетровської області (Цокольний поверх, I поверх, II поверх будівлі)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.01.2020 19:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з монтажу та налагодження Системи охоронної сигналізації в будівлі, що перебуває на балансі виконавчого комітету Нікопольської міської ради за адресою: вул. Електрометалургів, 3 в м. Нікополі Дніпропетровської області (Цокольний поверх, I поверх, II поверх будівлі)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH