-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин
Оголошено тендер
512 000.00
UAH
Номер:
a071e8df1b5f459eb4744a43d4742051
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-22-002787-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДОНЕЦЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574914
Замовник:
Донецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574914
Очікувана вартість:
512 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
22.01.2020 10:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума512 000.00 UAH