• Відкриті торги
  • КЕП

Торфбрикет

Оголошено тендер

816 000.00 UAH
Номер: 5105b9ce22a34f9680023b8bd6d25619
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-27-002633-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Ковельської районної державної адміністрації
Замовник: Відділ освіти Ковельської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 816 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Торфбрикет
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 27.01.2020 11:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума816 000.00 UAH