-
Відкриті торги
-
КЕП
55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з харчування для загальноосвітніх навчальних закладів)
Оголошено тендер
2 089 605.90
UAH
Номер:
5d4f6f8362d840a4b87322e1fbc7e50c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-20-016529-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад освіти «Навчально – виховний комплекс № 139 «Загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості «ДУМА» Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24445669
Замовник:
Комунальний заклад освіти «Навчально – виховний комплекс № 139 «Загальноосвітній навчальний заклад – центр творчості «ДУМА» Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24445669
Очікувана вартість:
2 089 605.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з харчування для загальноосвітніх навчальних закладів)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.01.2020 15:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з харчування для загальноосвітніх навчальних закладів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 089 605.90 UAH