-
Відкриті торги
-
КЕП
09310000-5 - електрична енергія
Оголошено тендер
1 170 000.00
UAH
Номер:
a52b2c99a7dd430c92000b8758a7f0e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-23-011016-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Холмківська сільська рада Ужгородського районуЗакарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22096259
Замовник:
Холмківська сільська рада Ужгородського районуЗакарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22096259
Очікувана вартість:
1 170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09310000-5 - електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
23.01.2020 17:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 170 000.00 UAH