-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95 та скраплений газ)
Оголошено тендер
453 500.00
UAH
Номер:
a28c20d31f764a82a4c2029c8f7f933d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-20-015166-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
Очікувана вартість:
453 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95 та скраплений газ)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.01.2020 14:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-92
Кількість
11900 літр
Період постачання
(не задано)
Бензин А-95
Кількість
5000 літр
Період постачання
(не задано)
Скраплений газ
Кількість
3500 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума407 976.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума45 524.00 UAH