-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та сир кисломолочний (творог)
Оголошено тендер
526 000.00
UAH
Номер:
699276484c7140f0ab85114101254195
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-17-012519-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Смілянський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189765
Замовник:
Смілянський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189765
Очікувана вартість:
526 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сир твердий та сир кисломолочний (творог)
Примітки:
ДК 021:2015, код 15540000-5 - Сирні продукти (Сир твердий та сир кисломолочний (творог)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.01.2020 16:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума526 000.00 UAH