-
Відкриті торги
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (придбання шин)
Оголошено тендер
765 000.00
UAH
Номер:
2b360cd934734a49b1e47f5a656b8b62
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-16-004006-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП Кам'янської міської ради "Кам'янське автотранспортне підприємство 042802"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341701
Замовник:
КП Кам'янської міської ради "Кам'янське автотранспортне підприємство 042802"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341701
Очікувана вартість:
765 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (придбання шин)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
16.01.2020 16:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума765 000.00 UAH