-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
Оголошено тендер
1 105 000.00
UAH
Номер:
fde1423bb0fb45bebabb8dac03d6ebca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-16-010259-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
Замовник:
Управління освіти Коломийської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
Очікувана вартість:
1 105 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вершкове масло
Примітки:
Вершкове масло
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.01.2020 15:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 105 000.00 UAH