• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент

Оголошено тендер

240 000.00 UAH
Номер: 72d6f7b099fc41839f00657e347e7380
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-16-000786-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ"
Замовник: ДП "Херсонський морський торговельний порт"
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 16.01.2020 09:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума240 000.00 UAH