• Відкриті торги
  • КЕП

електрична енергія

Оголошено тендер

1 331 819.00 UAH
Номер: c993ff43d68b4d41a53ec36aebeee685
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-14-012331-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №11" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Криворізька міська лікарня №11" Криворізької міської ради
Очікувана вартість: 1 331 819.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 14.01.2020 17:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описфінансування за рахунок міського бюджету
Сума1 131 819.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від наданих платних послуг
Сума100 000.00 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти отримані як відшкодування від орендарів
Сума100 000.00 UAH